RACE RESULTS
RED = Thoroughbred Track; BLUE = Greyhound Track; BLACK = Harness Track
SUNDAY SEP 25 MONDAY SEP 26 TUESDAY SEP 27 WEDNESDAY SEP 28 THURSDAY SEP 29 FRIDAY SEP 30 SATURDAY SEP 31
Parx 12:25 Parx 6:00 Parx 6:00 Finger Lakes 1:10 Freehold 12:30 Freehold 12:30 Freehold 12:30
Churchill 12:45 Plainridge 1:00 Plainridge 1:00 Delaware 1:15 Plainridge 1:00 Finger Lakes 12:35 Churchill 12:45
Gulfstream 12:50 Finger Lakes 1:10 Finger Lakes 1:10 Belmont 1:30 Finger Lakes 1:10 Churchill 12:45 Gulfstream 12:50
Monmouth 12:50 Delaware 1:15 Flagler 11:45/7:00 Northfield  6:00 Delaware 1:15 Gulfstream 12:50 Monmouth 12:50
Woodbine 1:00 Tampa 12:30 Tampa 12:30 Penn National 6:00 Gulfstream 1:15 Plainridge 1:00 Woodbine 1:00
Laurel 1:10 Palm Beach  1:00 Wheeling Downs  12:30 Woodbine 6:45 Belmont 1:30 Woodbine 1:00 Laurel 1:10
Belmont 1:30     Palm Beach  1:00 Charles Town 7:00 Arlington 2:15 Laurel 1:10 Delaware 1:15
Pleasanton 4:15         Wheeling Downs  12:25 Churchill 5:00 Belmont 1:30 Belmont 1:20
Wheeling Downs  12:25       Tampa 12:30/7:30 Penn National 6:00 Santa Anita 4:00 Santa Anita 4:00
Palm Beach  1:00       Jacksonville 12:35/7:45 Charles Town 7:00 Arlington 4:15 Pleasanton 4:15
Jacksonville 1:30         Palm Beach  1:00 Mohawk 7:30 Pleasanton 5:15 Charles Town 5:00
Southland 5:00         Sanford Orlando  1:30 Tampa 12:30 Penn National 6:00 Northfield  6:00
            Southland 5:00 Palm Beach  1:00 Charles Town 7:00 Penn National 6:00
                Sanford Orlando  1:30 Mohawk 7:30 Mohawk 7:30
                Southland 5:00 Flagler 11:45/7:00 Flagler 11:45/7:00
              Flagler 7:00 Wheeling Downs  12:25 Wheeling Downs  12:25
                Jacksonville 7:45 Palm Beach  1:00/7:00 Tampa 12:30/7:30
                      Sanford Orlando  1:30/7:35 Jacksonville 12:35/7:45
                    Southland  2:00/8:30 Palm Beach  1:00/7:00
                    Tampa 7:30 Sanford Orlando  1:30/7:35
                    Jacksonville 7:45 Southland  2:00/8:30
                               
                         
                       
                         
                       
                           
SUNDAY OCT 02 MONDAY OCT 03 TUESDAY OCT 04 WEDNESDAY OCT 05 THURSDAY OCT 06 FRIDAY OCT 07 SATURDAY OCT 08
Parx 12:25 Parx 6:00 Parx 6:00 Finger Lakes 1:10 Freehold 12:30 Freehold 12:30 Freehold 12:30
Churchill 12:45 Plainridge 1:00 Plainridge 1:00 Delaware 1:15 Plainridge 1:00 Belmont 12:55 Parx 12:25
Gulfstream 12:50 Finger Lakes 1:10 Finger Lakes 1:10 Belmont 1:30 Finger Lakes 1:10 Plainridge 1:00 Woodbine 1:00
Monmouth 12:50 Delaware 1:15 Flagler 11:45/7:00 Northfield  6:00 Delaware 1:15 Woodbine 1:00 Keeneland 1:05
Woodbine 1:00 Tampa 12:30 Tampa 12:30 Penn National 6:00 Gulfstream 1:15 Keeneland 1:05 Laurel 1:10
Laurel 1:10 Palm Beach  1:00 Wheeling Downs  12:30 Woodbine 6:45 Belmont 1:30 Laurel 1:10 Delaware 1:15
Belmont 1:30     Palm Beach  1:00 Charles Town 7:00 Arlington 2:15 Gulfstream 1:15 Gulfstream 1:15
Pleasanton 4:15         Wheeling Downs  12:25 Churchill 5:00 Hawthorne 3:20 Belmont 1:30
Wheeling Downs  12:25       Tampa 12:30/7:30 Penn National 6:00 Santa Anita 4:00 Santa Anita 3:30
Palm Beach  1:00       Jacksonville 12:35/7:45 Charles Town 7:00 Fresno 4:15 Fresno 4:15
Jacksonville 1:30         Palm Beach  1:00 Mohawk 7:30 Penn National 6:00 Charles Town 5:00
Southland 5:00         Sanford Orlando  1:30 Tampa 12:30 Charles Town 7:00 Northfield  6:00
            Southland 5:00 Palm Beach  1:00 Mohawk 7:30 Penn National 6:00
                Sanford Orlando  1:30 Flagler 11:45/7:00 Mohawk 7:30
                Southland 5:00 Wheeling Downs  12:25 Flagler 11:45/7:00
              Flagler 7:00 Palm Beach  1:00/7:00 Wheeling Downs  12:25
                Jacksonville 7:45 Sanford Orlando  1:30/7:35 Tampa 12:30/7:30
                      Southland  2:00/8:30 Jacksonville 12:35/7:45
                    Tampa 7:30 Palm Beach  1:00/7:00
                    Jacksonville 7:45 Sanford Orlando  1:30/7:35
                        Southland  2:00/8:30